To mój nowy blog. Założyłam go z myślą o was V-lovers. Mam nadzieję, że w szybkim czasie odniesie on sukces. Pierw się przedstawię. Mam na imię Dominika i mam 14 lat. O kilku lat mieszkam w Szwecji i jestem V-lovers. Uczę się w 7 klasie gimnazjalnej. Nie lubię o sobie dużo opowiadać. Podstawowe rzeczy już znacie kontakt do mnie znajdziecie w górnej rubryce kontaktów. Zapraszam do czytania dalszych postów.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz