sobota, 14 lutego 2015

Regulamin


Jak każdy blog ma swój regulamin ja także powinnam mieć. Zawiera on 10 świętych dla każdego bloggera przykazań do których musi się stosować. O to one : 

1. Osoba zatrudniana nasz blog może opuścić go po minimum 2 miesiącach współpracy
2. Nie piszemy niepotrzebnych dla nas i dla was komentarzy ( np. pierwsza, druga ) 
3. Pamiętajcie, że nie wolno kopiować żadnych treści na naszym blogu tak jak ja nie mam prawa kopiować od innych
4. W razie skopiowania jakiegokolwiek tekstu lub zdania prosiłabym o kontakt ze mną.
5. Każdy okres próbny na moim blogu trwać będzie 14 dni. 
6. Nabory na bloga będą pojawiały się co 2 miesiące. 
7. Liczne współprace z blogami zgłaszacie do mnie nie w komentarzu
8. Przy reklamowaniu swego bloga należy mieć umiar i zareklamować go tylko raz
9. Osoba zainteresowana współpracą na naszym blogu w czasie gdy nie ma naboru nie powinna mi nic pisać. 
10. Kopiowanie surowo zaboronione !

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz