Jak każdy blog ma swój regulamin ja także powinnam mieć. Zawiera on 10 świętych dla każdego bloggera przykazań do których musi się stosować. O to one :
2. Nie piszemy niepotrzebnych dla nas i dla was komentarzy ( np. pierwsza, druga )
3. Pamiętajcie, że nie wolno kopiować żadnych treści na naszym blogu tak jak ja nie mam prawa kopiować od innych
4. W razie skopiowania jakiegokolwiek tekstu lub zdania prosiłabym o kontakt ze mną.
5. Każdy okres próbny na moim blogu trwać będzie 14 dni.
6. Nabory na bloga będą pojawiały się co 2 miesiące.
7. Liczne współprace z blogami zgłaszacie do mnie nie w komentarzu
8. Przy reklamowaniu swego bloga należy mieć umiar i zareklamować go tylko raz
9. Osoba zainteresowana współpracą na naszym blogu w czasie gdy nie ma naboru nie powinna mi nic pisać.
10. Kopiowanie surowo zaboronione !

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz